Námořnický den ve ŠD
Autor: Jana Veselá , zveřejněno: 24.6.2026
Jednou z nejoblíbenějších akcí ŠD na závěr školního roku je právě námořnický den.
Ve středu 24.6.2026 jsme si na námořníky hráli už od rána.
Dopoledne na nás čekalo ve ŠD překvapení v podobě auta se zmrzlinou, které k nám zavítalo přímo na zahradu ŠD a o velké přestávce jsme si zamlsali a pochutnali na kornoutku se zmrzlinou.
Po obědě jsme se na zahradě vyřádili formou vodních hrátek. Děti na zádech vozily mističky s vodou (želvičky), lovily mušle nohama z lavorů, plnily houbičkou lahvičky, aby vyplaval míček, vodní pistolí srážely kuželky, lovily rybičky, házely do rybiček a na kroužky....
Za odměnu děti dostaly palubní lístek, pirátský zlaťák a vybraly si drobnost na námořnickém jarmarku.
Na závěr nechyběla bitva s vodní bombou. K osvěžení nám sloužilo zahradní mlžítko a vodní sprcha.
Akci jsme si všichni moc užili a těšíme se v příštím školním roce na další.
Všem přejeme krásné a pohodové prázdniny :-)
Galerie obrázků
































