Ohlédnutí za letošním školním rokem
Autor: Věra Štěpová , zveřejněno: 15.6.2026, článek se týká tříd(y): 4.A
Blíží se konec letošního školního roku, proto je dobré ohlédnout se a vzpomenout si, co jsme za celý rok prožili. Navšívili jsme např. knihovnu a kostel sv. Mikuláše. Vyzkoušeli jsem si při pracovních činnostech vytvořit vyšívaný obrázek, přesadit kytičku pro maminku. Udělali jsem lojovou kouli pro ptáčky. Do naší třídy přišel i sv. Mikuláš. Byli jsem se podívat na Velikonočních trzích, přišli v zelenožlutém oblečení na Pampeliškový den, získali průkaz cyklisty na dopravním hřišti a užili jsme si i školu v přírodě, kde jsme i i vyzkoušeli výrobu ručního papíru.

Galerie obrázků













