Active Camp si všichni užili

Autor: Linda Andresová , zveřejněno: 7.9.2016

Jak je již na naší škole dobrým zvykem, i letos jsme uspořádali Active Camp, což je prázdninová varianta oblíbených týdnů s angličtinou Active Week. Jedná se o týden nabitý angličtinou, kam každý den přicházejí žáci naší školy a pod vedením zkušeného lektora (vždy rodilý mluvčí) se účastní nepřeberného množství aktivit a rozhodně u toho nesedí celý den v lavicích.

Letos k nám zavítal lektor Shawn ze Skotska a děti si získal hned první den, kdy pomocí papíru a lepidla vyráběli modely a společně zkoušeli, který je nejlepší. Přes počáteční rozpaky jazyková bariéra rychle zmizela a děti rychle zjistily, že domluvit se v angličtině není zas tak těžké. Žáci každý den trávili čas v tělocvičně a venku v parku, takže si užívali angličtinu „v terénu“. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout, jak probíhalo závěrečné předávání certifikátů.

Pro žáky, kteří se o prázdninách kurzu neúčastnili a chtěli by si podobný zážitek vyzkoušet, budeme během tohoto školního roku pořádat Active Week pro mladší a starší kategorii.

Active Camp si všichni užili