Rozloučení se školním rokem v Rychnovku

Autor: Administrator, zveřejněno: 28.6.2010

Jako tradičně jsme konec června uzavřeli přespáním ve škole, na které se děti celý rok těší. Již dopoledne jsme začali chystat vše na večerní opékání na školní zahradě, na které si děti mohly pozvat koho chtěly.

Večer se ke škole začaly trousit děti se svým doprovodem a s věcmi na spaní. Hned jsme se pustili do opékání a bylo celkem úspěšné. Jen málo buřtů skončilo v ohni. Děti se po jídle zabavily na hřišti připravenými činnostmi a nechaly nás dospělé si trochu popovídat. Nakonec nám rodiče pomohli ustlat v tělocvičně a začalo loučení. Před spaním jsme si ještě zazpívali u ohně s kytarou, přečetli jsme si dvě pohádky a nastala tma vhodná pro stezku odvahy. Děti šly po svíčkách a všechny odvážně splnily zadaný úkol. (Také je čekala druhý den sladká odměna.) Potom už jsme zalezli do spacáků a únavou jsme brzy usnuli.

Spaní ve škole se nám povedlo, máme na co vzpomínat. I opékání s rodiči nám konečně díky počasí vyšlo.

Rozloučení se školním rokem v Rychnovku