Dívky z druhého stupně chtějí reprezentovat naši školu ve fotbale

Autor: Mgr. et Bc. Pavel Knajfl, zveřejněno: 2.12.2014

Dívčí fotbal – „boj“ o sestavu na meziškolní turnaj Coca-cola Cup.

V září minulého školního roku 2013/2014 za mnou přišla nadějná fotbalistka Míša Khýrová (hráčka jaroměřského fotbalového klubu a AC Sparta Praha) s přáním, že by chtěla hrát turnaj Coca-Cola Cup. Bohužel jsem ji musel odmítnout, i když jsem věděl, že byla pro tým přínosem. Nabídl jsem jí ale, že může sestavit dívčí tým, pro který je rovněž Coca-Cola Cup určen.

Míša zapracovala a já přihlásil i družstvo dívek. Několikrát jsme se sešli i po škole na hřišti ASVAJ, kde jsme trénovali na blížící se turnaj.

Dívky senzačně vyhrály první turnaj a celkově postoupily až do 3.kola! Dokonce dál než družstvo chlapců.

V letošním školním roce Míša opět přišla. Tentokrát už se soupiskou. Dívek z druhého stupně ale nebylo požadovaných 15, nýbrž 20! Loňský úspěch byl mimořádný, a tak se zájem o fotbal velmi zvýšil.

Opět jsem vypsal trénink, na kterém se všechny dívky snažily prosadit a vybojovat si místo v sestavě.

Fotky z jejich snažení přikládám ve fotogalerii.

Snad bude i letos dívčí tým úspěšný. Držte nám palce!