Vybudování herny školního klubu a školní družiny - Základní škola Jaroměř, Na Ostrově 4. okres Náchod

Autor: Vedení školy, zveřejněno: 3.4.2024

V rámci tohoto projektu je aktuálně ve výstavbě multifunkční multimediální herna pro zájmové vzdělávání, která bude velkým přínosem pro činnost školního klubu i školní družiny.
V herně budou moci děti tvořit, bádat a hrát si ve skupinách, pořizovat a zpracovávat audio a video záznamy, provádět živé přenosy pro veřejnost, své spolužáky a kamarády. Vznikne relaxační zóna s kobercem a stanoviště pro streamování videozáznamů.
Více informací zde.