Poděkování třídě 8.B

Autor: Administrator, zveřejněno: 30.10.2008

Prostřednictvím webových stránek bych ještě jednou chtěla poděkovat žákům 8.B za překvapení, které pro mě připravili.

Na třetím říjnovém pátku by asi nebylo nic tak zvláštního krom toho, že mě moje milá maminka před mnoha lety porodila. V tento den nemívám dobrou náladu, protože obvykle prší a já jsem zase o rok starší. Ale to, co se mi stalo letos, by mi věřil asi málokdo. Z mé třídy se stala organizovaná jednotka tajně spolupracující s jedním členem sborovny (muž středního věku, veselý, plnoštíhlý,…).

Celá akce byla dopředu naplánovaná do všech detailů. Jednotka se sešla už v časných ranních hodinách a předělala třídu k nepoznání. Všude visely barevné ozdoby, lavice zmizely kdesi vzadu třídy…Část jednotky hlídala, abych náhodou nepřišla do třídy před začátkem vyučování, jak to mívám ve zvyku. Všude po škole běhali špioni a monitorovali můj pohyb.

Zazvonilo. Vzala jsem svoje modré destičky a cupitala o patro výš. Vstupu do třídy však bránila tři dívčí těla, musela jsem si nasadit papírovou čepici oslavence. Pak se teprve mohly otevřít dveře do třídy. Následovaly záblesky fotoaparátů, zpěv, kytice rudých růží, dort, dětské bublinky…připadala jsem si jako Julia Roberts při předávání Oscarů (alespoň jednou v životě). Ale přiznávám, že to bylo nejkrásnější překvapení v mém životě, na které nikdy nezapomenu. Děkuji.