Velikonoční farmářské trhy

Autor: Simona Soukalová , zveřejněno: 25.3.2024


Vy, kteří jste navštívili 21. března velikonoční farmářské trhy, jste určitě nepřehlédli stánek naší školy, ve kterém šikovní žáci nabízeli vlastnoručně vyrobené tradiční i netradiční kraslice, pomlázky a řadu dalších drobností pro jarní potěšení.
Součástí byly i velikonoční dílničky, ve kterých malí umělci mohli prožít zábavné chvíle plné tvoření. Drobné velikonoční dárky, které sami vyrobili, si odnesli domů, a mohli tak překvapit své blízké. Ti nejšikovnější si odnášeli i vlastnoručně upletené pomlázky z vrbových proutků.

A jaká byla atmosféra? Jarní, usměvavá, pohodová …. Tak krásné Velikonoce všem!

Velikonoční farmářské trhy

Galerie obrázků

Velikonoční farmářské trhy
Velikonoční farmářské trhy
Velikonoční farmářské trhy
Velikonoční farmářské trhy