Poslední sbírka potravin a hygienických potřeb v tomto školním roce 22. 6. - 24. 6.

Autor: Lucie Kubálková, zveřejněno: 20.6.2022


Moc Vás zdravím a děkuji za Vaši dosavadní podporu našich charitativních akcí. Opravdu si toho vážíme, protože dnešní doba není jednoduchá a rozhodnutí pomáhat nemusí být tak snadné jako v bezstarostnějších časech. O to více si vážíme každého vašeho příspěvku do našich sbírek. I tentokrát chceme podpořit lidi v nouzi, a proto budeme rádi za potraviny a hygienické potřeby. Pokud přidáte svému dítěti do baťůžku sáček těstovin, dětskou přesnídávku nebo konzervu, rádi Váš dar předáme dále. Samozřejmě se můžete stavit s darem osobně. Rádi se s Vámi setkáme:-)
Sbírka bude probíhat v přízemí školy (naproti hlavnímu schodišti) od středy do pátku tohoto týdne, vždy od 7:35 do 7:50.

Přeji Vám hezký začátek léta, klidný konec školního roku a děkuji Vám, že můžeme společně pomáhat:-)

S přáním všeho dobrého

Lucie Kubálková